Tonali sačuvao Milan u Veroni

Fudbaleri Milana savladali su Veronu rezultatom 2:1 (1:1) na gostovanju u poslednjoj utakmici nedeljnog programa u italijanskoj Seriji A.

Milan se vratio na treće mesto na tabeli sa 23 osvojena boda, dok je Verona produžila niz poraza na pet i sada je na 18. mestu sa samo pet bodova.

Počelo je veoma dobro po branioca "Scudetta", pošto je vremešni Portugalac Veloso postigao autogol u 9. minutu za vođstvo "Rossonera".

Ali, samo 10 minuta kasnije stiglo je izjednačenje. Radost domaćim navijačima doneo je Nemac Korej Ginter..

Dosta dugo i uspešno su se branili domaći, ali u 81. minutu im nije bilo spasa. Tada je Ante Rebić proigrao Sandra Tonalija koji je zatresao mrežu za konačnih 2:1.

U završnici je radio VAR, jer je Verona tražila penal, ali je sudija Davide Massa odlučio da ga neće biti i bodovi su ipak otišli u "grad mode".