Bayern slavio na debiju trećeg Maldinija

Dinastija Maldini je obeležila decenije u Milanu, posle Cesarea i Paola, došlo je vreme i za trećeg, Daniela Maldinija.

Sin legende roso-nera Paola Maldinija debitovao je za prvi tim Milana u porazu od Bayerna (1:0), ali za razliku od svog oca, koji se proslavio kraj leve aut linije, on je "desetka".

Igrao je do 59. minuta kada ga je na terenu zamenio Patrick Cutrone.

Mladi Maldini, koji je rođen 2001. godine na terenu je proveo 59 minuta i može se reći da je ostavio sasvim dobar utisak.

Očigledno je da bi mogao da ima značajno mesto u novoj postavci 4-2-3-1 koju će forsirati novi trener Marco Giampaolo.

Inače, Bayern je slavio pogotkom Leona Gorecke u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Primio je loptu u kaznenom prostoru i šutem iskosa sa desne strane pogodio levi donji ugao gola Donnarumme.

Problem za Milan predstavlja povreda pojačanja Thea Ernandeza. On je teren napustio u prvom poluvremenu zbog jače distorzije skočnog zgloba.