Luka Jović je "džoker" sa klupe Milana! Srbin za manje od 60 sekundi doneo pobedu Rossonerima

Srpski napadač, Luka Jović postigao je još jedan gol za svoj Milan u utakmici 23. kola italijanske Serije A na gostovanju Frosinoneu i on je bio pobednički - 2:3 (1:1).

Posle neverovatne borbe između dva tima, tokom koje je Frosinone čak i vodio sredinom drugog poluvremena, ponovo se pojavio Jović sa klupe i obradovao Rossonere.

Naime, on je ušao na teren u 80. minutu tako što je zamenio Pulišića, a samo minut kasnije je uspeo da postigne pogodak.

Snašao se najbolje Srbin nakon što je lopta završila između dvojice fudbalera Frosinonea i smestio je loptu u mrežu za 3:2 za Milan.

Prethodno je Milan poveo preko Oliviera Girouda u 17. minutu sjajnim pogotkom, koji je poništio Sule sa penala u 24. minutu.

U drugom poluvremenu, Masitelli je iskoristio nepažnju odbrane da donese domaćima u 65. minutu i prednost, a Gabbia je u 72. minutu vratio stvari na 2:2, posle čega se pojavio Jović i doneo pobedu Milanu.