Milan ispustio pobedu u nadoknadi vremena protiv Rome

Fudbaleri Milana i Rome odigrali su nerešeno, 2:2, u 17. kolu italijanske Serije A.

Kakvu smo utakmicu gledali na San Siru! Milan je bio mnogo bolji rival, pa im je ovih nesrećnih 2:2 došlo kao poraz. Možemo slobodno reći da je Milan ovom utakmicom ostavio sebi male šanse za osvajanje Scudetta.

Milan je poveo golom Kalulua posle kornera u 30. minutu, a na 2:0 je povisio Pobega u 77. minutu, nedugo nakon što je ušao u igru.

Milan se povukao i to ga je koštalo pobede, Roma je napadala i stigla do gola preko Ibanesa i tako smanjila na 2:1.

Konačnih 2:2 postavio je Abraham u trećem minutu sudijske nadoknade nakon kornera i odbrane Tatarusanua, odbitak je u gol poslao napadač Rome i doneo svojoj ekipi veiki bod.

Milan je tako ostao na 7 bodova zaostatka za vodećim Napolijem a Juventus se izjednačio sa Rossonerima na tabeli sa po 37 bodova..