Rebićeva "strela" donela bod Milanu u Salernu

Fudbaleri Salernitane i Milana odigrali su 2:2 u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Poslednji na tabeli je ukočio lidera prvenstva, koji bi uskoro mogao da ostane bez te uloge jer sada ima samo dva boda više od Intera, ali i dva meča više.

Duel u Salernu je pokazao da postoji nepisano pravilo da se prvi muči sa poslednjim, a Milan je osetio to na svojoj koži u bitnom trenutku.

Ništa nije nagoveštavalo da bi "rossoneri" mogli da kiksnu, u petom minutu je Messias pogodio i svi su videli da bodovi idu za Milanu.

Međutim, Interovo dete Federico Bonazzoli je izjednačilo "makazicama", a onda je Milan propuštao šanse...

Kaznu je servirao napadač iz Bosne i Hercegovine Milan Đurić pogotkom glavom 20 minuta pre kraja, ali domaćin nije izdržao.

Samo pet minuta kasnije je "strelu" sa 20ak metara poslao Ante Rebić, ali samo za "mršav" remi bivšeg prvaka Evrope, a za Salernitanin ostanak na začelju.