Milanu ni Kaka ne pomaže!

Ricardo Kaka dao gol Laziu, prvi od kako se vratio iz Madrida u Milan, ali je ipak bod otputovao u Rim.

Dosada na "San Siru", u prvom delu. Milan nešto bolji od Lazia koji se branio, bez šuta ka golu Gabriela u 1. poluvremenu. Pokušavali su Kaka i Muntari, ali malo je bilo posla za Marchettija.

Ipak navijači su bili u euforiji kada je Ricky Kaka sjajnim udarcem u 55. minutu doveo u prednost svoj tim. Činilo se da će Milan osvojiti sva tri boda na "San Siru, sve do 72. minuta.

Dvadesetak minuta pre kraja, štoper Ciani je posle jedne gužve u kaznenom prostoru uspeo da savlada Gabriela i donese izjednačenje "Rimljanima".

Do kraja Lazio čak opasniji, dva puta su pretili kontra napadima, Miroslav Klose je mogao da dovede Lazio do pobede, ostalo je 1:1, što čini se ne odgovara ni jednima ni drugima.