Milan odahnuo, El Shaarawy ponovno strijelac!

Seriju poraza ''Rossoneri'' večeras prekinuli minimalnom pobedom nad Genovom, El Shaarawy čovek odluke. Prethodno su Siena i Palermo podelili bodove.

Neefikasna subota u Serie A, malo je nedostajalo da u dva večerašnja meča ne vidimo ni jedan gol.

Najpre su u Sijeni domaći crno-beli igrali bez golova, 0:0, sa Palermom, čime je ''fenjeraš'' na tabeli konačno prekinuo seriju od tri uzastopna poraza.

Slično Sijeni, i Milan je u poslednjih nekoliko mečeva beležio samo poraze, a dalji ponor ''Rossonera'' na tabeli Serie A večeras je sprečio El Shaarawy, koji je na najbolji način proslavio svoj 20. rođendan.

Milan je pred svojim navijačima slavio 1:0, a na jedini gol čekalo se sve do 75. minuta, kada je posle problematične pozicije u kojoj se našao Abate, El Shaarawy sa peterca sproveo loptu u mrežu.

Allegrijev tim je na taj način prekinuo seriju neuspeha u Serie A, a koja je pre tri dana produžena porazom od Malage u Ligi šampiona.

Ovo je treća pobeda Allegrijevog tima u prvih devet kola, pa se Milan za sada vratio u sredinu tabele sa 10 osvojeniuh bodova.

U ekipi Genoe večeras je od prvog minuta nastupio Boško Janković, ali je u finišu morao da napusti teren zbog povrede.