Liga Evrope: Silni Milan za devet minuta srušio Olympiakos

Fudbaleri Milana bili su bolji od Olympiakosa sa 3:1 na "San Siru" u drugom kolu Lige Evrope, te su tako došli do druge pobede u ovom takmičenju nakon tesnog trijumfa nad Dudelangeom u prvoj rundi.

Gosti iz Atine su poveli posle samo 14 minuta igre, kada je gol postigao Gerrero koji je odlično skočio posle asistencije Kutrisa i glavom savladao Pepea Reinu.

Pokušavali su izabranici Gennara Gattusa da se vrate u meč, imali su najpre dve prilike preko Susa koji ne bio neprecizan.

Ipak, ofanziva se isplatila Rossonerima koji su za svega devet minuta uspeli da postignu čak tri gola i savladaju Olympiakos. Rezervisti su uneli mnogo živosti u igru Milana, pa je tako Hakan Calhanoglu namestio dva gola, a Patrick Cutrone isto toliko puta zatresao mrežu, dok je jednom to uradio Gonzalo Higuain.