Milanu samo bod na gostovanju Sassuolu

Fudbaleri Sassuola i Milana odigrali su nerešeno 3:3 (2:1) u susretu 32. kola Serije A.

Uspeli su domaćini da osvoje važan bod u borbi za opstanak, a malo je nedostajalo i da dođu do sva tri.

Loše su izabranici Stefana Piolija otvorili meč i dozvolili Sassuolu dva brza gola.

Pinamonti je doveo domaći tim u prednost u četvrtom minutu da bi u desetom već bilo 2:0. Mrežu Milana zatresao je Arman Lorijen.

Rafael Leao je uspeo u 20. minutu da smanji prednost domaćina i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku, opet je na scenu stupio Francuz Lorijen koji je u 53. minutu povisio prednost Sassuola na 3:1.

Luka Jović, koji je u timu Milana zaigrao od početka meča, uspeo je posle odličnog prodora Rafaela Leaoa u 59. minutu da smanji na 3:2.

Posle prodora Rafaela Leaoa po levoj strani i centaršuta, Jović je lako matirao golmana domaćina.

Izjednačenje je stiglo u 84. minutu, Noah Okafor je uspeo da se odlično snađe pred golom i pošalje loptu u mrežu domaćina.