Bacca zasijao ispod Lanterne, "Milanisti" odahnuli!

Montella hladio Kolumbijca, ipak u drugom poluvremenu Carlos Bacca pokazao da pravi razliku u ovakvom Milanu.

Na terenu na kome su se videli tragovi biblijskog potopa od prošlog vikenda, Sampdoria i Milan su odigrali zanimljivu utakmicu u drugom poluvremenu kada smo videli i odluku.

Domaćin bolji u prvom delu, konkretniji, Urugvajac Torreira je stavio na muke Donnarummu, a odlični Muriel je stvarao dosta problema gostima. Iskusni Quagliarella je posle akcije

Milan je imao jedan udarac preko Lapadule, a tek ulaskom Bacce postali su opasniji.

Kolumbijac je pogodio stativu u nastavku, i Viviano je intervenisao, a imao je Bacca još jednu dobru priliku.

Na drugoj strani poništeni gol Baretta, stativa Muriela. Ljutiće se Montella na sudiju Iratija, čini se da je u najmanje jednoj situaciji posle kontakta Pereire i Bonaventure propustio da svira penal za Milan.

Ipak, Milan stiže do pobede. Pet minuta pre kraja raspoloženi Bacca želeći da pokaže Montelli koliko greši što ga je ostavio na klupi uspeva da savlada Viviana. Suso je asistent, Južnoamerikanac se oslobodio Silvestrea i lopta je završila u mreži.

Na kraju 1:0, Milan je odahnuo, druga pobeda, imaju i dva poraza, od Napolija i Udinesea prošle nedelje.

Sutra su na programu dva meča, Lazio dočekuje Pescaru, Napoli Bolonju, a centralna utakmica 4. kola je "Derbi Italije" između Intera i Juventusa koji se igra u nedelju od 18 časova.