Trofeo Tim - Milan preslišao i Juve i Sassuolo!

Prvi trofej u novoj sezoni ide u ruke fudbalera Milana!
Na tradicionalnom trijagonalu tokom priprema za novu sezonu, najbolja je bila ekipa Milana, u konkurenciji Juventusa i Sassuola.

Kao što je poznato, ovaj turnir se igra tako što sve tri ekipe međusobno odigraju po poluvreme.

Domaćin je bila Ređo Emilija, a premijerni duel odigrali su Milan i Juventus, a ''Rossoneri'' su slavili rezultatom 1-0, lepim golom Japanca Honde, koji je u 29. minutu meča poslao loptu pod prečku.

Usledio je meč između Juventusa i Sassuola, a aktuelni šampion Italije je opravdao ulogu favorita. Juve je pobedio golom Pereire, koji je u 43. minutu, posle akcije svog tima po levoj strani, sa desetak metara poslao loptu u desni ugao gola Sassuola - 1:0.

I konačno, poslednji meč su odigrali Milan i Sassuolo, a pobedom rezultatom 2-0 ''Rossoneri'' su overili i ukupni trijumf na ovom turniru.

Već u sedmom minutu meča, Menez je pogodio sa bele tačke, a konačnih 2-0 postavio je El Shaarawy na isteku pola sata igre, posle odličnog kontra napada, a asistirao mu je Honda.