Milan tone kao Titanik!

Milan se vratio posle 2:0 u Parmi, ali na kraju izgubio u nadoknadi vremena!

Milan je bio užasan u prvom poluvremenu u Parmi, Antonio Cassano je briljirao, a na odmor su "mlekadžije" otišli sa dva gola prednosti.

Prvo je Parolo matirao mladog golmana na golu Milana, Gabriela, da bi pred odlazak na odmor upravo bivši igrač "Rossonera" Antonio Cassano duplirao vođstvo - 2-0!

Ali od Milana smo navikli na šokantne povratke u meč. Za dva minuta su Matri svojim prvim golom u dresu Milana i Silvestre posle kornera poravnali rezultat - 2-2!

Ipak, iz slobodnog udarca Marco Parolo u 94. minutu uspeva da sruši "Rossonere", živi zid je loše bio postavljen i lopta je kroz njega završila u golu Milana.

Didećemo da li je ovo kraj puta za trenera Maxa Allegrija.

Milan se trenutno nalazi na 9. poziciji sa 11 osvojenih bodova, Lazio večeras od 20.45 može pobedom protiv Cagliarija da pretekne "Rossonere" na tabeli Serije A.