Balkanski vatromet u Minhenu!

Sjajno poluvreme na "Allianz Areni", Siti vodio sa 5:0 protiv Milana, "Rossoneri" do kraja prvog dela poraz učinili podnošljivim. U drugom poluvremenu timovi ispražnjeni, ostalo 5:3 za "Građane".

Već u trećem minutu David Silva je posle akcije Jovetića načeo Italijane. Oslabljeni "Rossoneri" delovali su kao vreća za udaranje u prvih pola sata, a odbrana bez nekolicine povređenih na momente je gubila glavu i u najjednostavnijim situacijama.

Ređale su se lopte u mreži Amelije, strelci za City bili su Richards, Kolarov i dva puta Edin Džeko.

Srbinu je asistirao Kolarov, a činilo se da će Milan pretrpeti jedan od najtežih poraza u istoriji.

Ipak u poslednjih 15 minuta nastavka tri lopte u mreži Harta, dva puta je El Shaarawy matirao čuvara mreže Engleske, da bi mladi Petagna u finišu prvog dela smanjio na 5:3.

U drugom poluvremenu veliki broj izmena, pao je tempo, najbolje šanse imali su El Shaarawy za Milan, odnosno Negredo na drugoj strani.

Ostalo je 5:3, City je u finalu Audi kupa, igraće protiv pobednika duela između Bayerna i San Paola, dok će poraženi na megdan Milanu.

Golove sa utakmice između Manchester City-a i Milana možete pogledati OVDE.