Milanu samo bod u Empoliju!

Nadali su se navijači Milana da bi trijumf nad Fiorentinom u prošlom kolu mogao da označi i početak serije pobeda ''Rossonera'', ali...

U drugoj utakmici subotnjeg programa 21. kola Serije A, Milan je večeras igrao nerešeno, rezultatom 2:2 u duelu sa ekipom Empolija.

Mihajlovićev tim je poveo posle samo devet minuta igre, a strelac je bio Carlos Bacca, posle jedne sporne situacije.

Na odgovor domaćih čekalo se do 32. minuta, kada je Zielinski krunisao munjevitu akciju ekipe Empolija i udarcem iskosa sa desne strane savladao Donnarummu - 1:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a posle samo tri minuta igre u nastavku, Bonaventura je vratio prednost ekipi Milana - 1:2.

Međutim, ni ovo vođstvo Mihajlovićev tim nije uspeo da sačuva, a konačnih 2:2 postavio je Maccarone u 61. minutu, odličnim udarcem sa petnaestak metara, iskosa sa leve strane - 2:2.

''Rossoneri'' su ovom pobedom zadržali bod prednosti u odnosu na večerašnjeg rivala. Milan sada na šestom mestu ima 33, a Empoli 32 boda.

Ranije danas igrali su Frosinone i Atalanta, i ovaj meč je završen bez pobednika, ali i bez golova - 0:0.