Haotična završnica u Empoliju: Tri gola u nadoknadi vremena, Milan slavio na kraju!

Veoma zanimljiva utakmica viđena u Empoliju.

Fudbaleri Milana uspeli su da savladaju ekipu Empolija sa 3:1 u meču 8. kola Serije A, iako su primili gol u 90. minutu za izjednačenje, ali su se brzo konsolidovali i došli do novog pogotka!

Kakva utakmica u Empoliju, neverovatno! Milan se mučio, nije mogao da postigne gol, nisu uspeli da probiju bunker Empolija iako su konstantno napadali.

Usled svih napadač otpor je posustao u 79. minutu kada je Ante Rebić iskoristio asistenciju Rafaela Leaa i tako doveo svoju ekipu u viđstvo. Očekivali su iz Milana da je to to i da će odneti pobedu, no, to nije mislio i Bajrami.

Bajrami je postigao gol u 92. minutu za 1:1 i naterao je Milan na veliku glavobolju. Već dva minuta kasnije, Balo Ture je postigao novi gol na asistenciju Radeta Krunića i to je bilo 2:1.

Empoli je pružio još jedan, poslednji trzaj, ali su dobili samo kontru koju je Leao rutinski pretvorio u gol.

Milan u narednom kolu dočekuje Juventus.

Pre ove utakmice u sredu igra sa Chelseaom u 3. kolu Lige šampiona.