Milan pobedom počeo odbranu titule

Fudbaleri Milana pobedom su počeli odbranu titule u Seriji A, pošto su danas na svom terenu slavili protiv Udinesea sa 4:2.

Brazilac Rodrigo Bekao je već u drugom minutu doneo vođstvo Udineseu, ali je Milan vrlo brzo preokrenuo rezultat.

Prvo je Theo Hernandez u 11. minutu bio siguran sa penala, a četiri minuta kasnije je Ante Rebić doneo preokret domaćoj ekipi.

U trećem minutu sudijske nadoknade, Adam Masina je izjednačio na 2:2 i tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi pobedu Milanu u drugom poluvremenu doneli Brahim Dias u 46. minutu i Rebić svojim drugim pogotkom u 68. minutu.

Za Milan su debitovali De Ketelaere i Origi koji su upisali 20 minuta.

Fudbaleri Udinesea će u narednom kolu dočekati Salernitanu, dok će Milan gostovati Atalanti, koja je danas u gostima slavila protiv Sampdoriee sa 2:0.