Leao i Giroud za pobedu Milana protiv Bologne

Fudbaleri Milana slavili su kao domaćini protiv ekipe Bologne rezultatom 2:0, u meču 3. kola italijanske Serije A.

Nakon remija sa Atalantom u prošlom kolu, Rossoneri su se vratili na pobednički kolosek i na "San Siru" savladali Bolognu.

Centralna figura susreta u Milanu bio je Rafael Leao, koji je trijumfu svog tima doprineo sa golom i asistencijom.

Najpre je Portugalac u 21. minutu načeo goste nakon proigravanja novajlije u redovima Rossonera, Charlesa de Ketelaera, da bi u 58. minutu pripremio novu majstoriju Oliviera Girouda za dupliranje prednosti domaćeg tima.

Poslednjih pola sata bilo je samo odrađivanje posla za ekipu Stefana Piolija, koja je došla do svog sedmog boda iz tri kola i barem na kratko zasela na čelo tabele.