PREOKRETOM DO TRI BODA! Giroud matirao Inter i doneo Milanu bitnu pobedu!

Fudbaleri Milana savladali su večeras Inter rezultatom 2:1 u meču 24. kola Serija A

Bolje je Inter otvorio veliki milanski derbi. Napadali su plavo-crno, a trud se isplatio u 38. minut kada kada je Perišić iskoristio asistenciju Calhahoglua i doveo svoj tim u vođstvo.

Sve je bilo u redu Inter do 75. minute. Navijače Milana je obradovao Giroud pogotkom za izjednačenje, a zatim je samo tri minuta kasnije ponovo savladao Samira Handanovića i tako doneo veliki trijumf svojoj ekipi.

Posle ovog poraza Inter je i dalje prvi sa samo jednim bodom više upravo od Milana. Ipak, Inter ima i jednu utakmicu manje.

Rossoneri naredni meč igraju u sredu u Kupu protiv Lazia, dok narednog vikenda dočekuju Sampdoriu u Seriji A.