Milanova osveta! Sedmi minut nadoknade i gol-tehnologija koja je uništila Inter! (VIDEO)

Cristian Zapata junak Rossonera!

Osveta! Jesenas je Ivan Perišić pogodio u drugom minutu nadoknade za 2:2 u prvom ovosezonskom derbiju "Della Madonnina", a danas mu je, na otvaranju 32. kola Serije A sa kamatom vratio - Cristian Zapata.

U sedmom minutu nadoknade vremena - iako je sudija Daniele Orsato isprava pokazao da će se igrati „samo“ pet - Milan je postigao gol za 2:2 i šokirao navijače Intera koji su posle 2:0 iz prvog poluvremena (golovima Candreve i Icardy-a) mislili da imaju tri boda u džepu.

Prvo je Romagnoli desetak minuta pre kraja smanjio na 2:1 posle kornera, a onda je u poslednjem napadu na utakmici Zaapata doneo bod Milanu. Rossoneri su izveli prekid, prvi atak je odbijen, usledio je popravni centaršut, a na drugioj stativi je Kolumbijac vešto uspeo da zahvati loptu i prebaci je preko gol-linije - 2:2!

Dileme nije bilo. Uostalom, oglasila se video-tehnologija, stigao je signal na časovnik arbitra Orsata koji je čim je priznao pogodak Milana odmah odsvirao i kraj.

Pogledajte ludu završnicu italijanskog derbija!