Počela je kineska era u Milanu - Bacca terorisao Mihu, Donnarumma iščupao Rossonere (VIDEO)

Ovo je Rossonerima tek druga pobeda na startu sezone u poslednjih šest godina.

Konačno! Fudbaleri Milana pobedom su započeli takmičenja u novoj sezoni Serije A. Vincenzo Montella je na klupi Rossonera u šampionatu debitovao pobedom na stadionu San Siro nad Torinom od 3:2 i najavio bolje dane za navijače koji su jedva čekali da vide da li će dolazak novih, kineskih vlasnika doneti boljitak.

A pokazalo se već na prvoj prvenstvenoj utakmici da je najveći Milanov dobitak u ovom prelaznom roku ostanak Carlosa Bacce.

Odlični kolumbijski napadač je postigao het-trik protiv bivšeg trenera Siniše Mihajlovića koji ga je prošlog leta i doveo u Milan iz Seville.

Inače, ovo je Rossonerima tek druga pobeda na startu sezone u poslednjih šest godina, tako da je na neki način Milan danas razbio i maler u duelu sa Torinom.

A mogli su gosti na kraju do boda, ali je mladi Gianluigi Donnarumma u šestom minutu nadoknade odbranio penal Andrei Belottiju. Prethodno je crveni karton zaradio igrač Milana Gabriel Paletta.

Prethodno Carlos Bacca terorisao je odbranu Torina, golove je dao u 38, 50. i 62. minutu iz penala.

Neizvesnost u utakmicu u dva navrata su uneli pomenuti Belotti u 48. i Baselli u prvom minutu sudijske nadoknade.