Milan oborio 'leteće magarce'

Fudbaleri Milana ubedljivo su savladali Chievo rezultatom 3:0, u poslednjem subotnjem meču 31. kola italijanske Serije A.

Milan je nastavio sa dobrim igrama posle trijumfa nad Fiorentinom i sada se popeo na osmo mesto an tabeli, sa 42 boda.

Već u 4. minutu Mario Balotelli je otvorio seriju golova. On je odlično utrčao u peterac gostiju i u mrežu sproveo centaršut Ramija sa desne strane.

Brazilac Kaka je u 27. duplirao vođstvo ’Rossonera’, takođe iz peterca. Ovoga puta, loptu je ubacio Honda sa desnog boka, Kaka je čak i primio ispred gola i šutirao pored Agazzija.

Konačan rezultat postavio je isti igrač u 54. minutu, i to na kakav način. Namestio je loptu sa ćoška šesnaesterca i pogodio gornji levi ugao gola Chieva.