Milanu ni penal, ni igrač više ne pomaže!

Balotelli promašio penal, bod otputovao u Đenovu!

Činilo se da će Milan bez problema savladali svoju staru mušteriju Genou kada je Ricky Kaka načeo goste u 4. minutu. De Jong je dobro uposlio Brazilca koji je prihvatio loptu i precizni udarcem matirao Perina.

Ali par minuta kasnije Genoa je uzvratila, Gilardino je utišao "San Siro" na kome ga nsu voleli, bivši "Rossonero" je savladao Abbiatija za izjednačenje.

Do kraja poluvremena nije bilo mnogo prilika, u 36. minutu Manfredini pravi penal nad Balotellijem, dobija crveni, Super Mario je zaboravio da daje golove, posle Reine i mladi Perin mu je skinuo penal, ostalo je 1:1.

Očekivalo se da će Milan u nastavku brojčano jači slomiti otpor Đenovljana, ali osim nekih udaraca iz ne baš povoljnih pozicija nismo videli ništa značajno. Navijači su izgubili strpljenje sa igračima.

U samom finišu Birsa je mogao da spasi "Rossonere" ali je njegov udarac završio iznad gola.