Niang na meti nekoliko klubova

Mladi fudbaler "Rossonera" je očigledno skrenuo pažnju mnogim velikim klubovima svojim igrama u Milanu. Pored Real Madrida i Paris-Saint Germaina, za napadača Milana, M'baye-a Nianga zainteresovani su još Manchester City i Arsenal.

Iako je doveden u Milan kao veliki talenat i trebao bi da predstavlja budućnost Milana u narednih nekoliko godina, M'baye Niang bi mogao već na leto da promeni sredinu. Sledeća destinacija bi mogla biti Premier liga.

Niang je došao u Milan 28. augusta 2012. iz Caena, odigrao je do sada 20 utakmica za Milan i postigao samo jedan gol. Iako ima samo 18 godina, od njega se možda očekivalo mnogo više.

U utakmici Kupa Italije (Milan 3:0 Reggina) Niang je u 54. minuti ušao kao zamena za Robinha i nekoliko minuta kasnije postigao svoj prvi gol za Milan. Od tada, pa do danas, pamtimo samo njegov promašaj u revanš utakmici 8-finala Lige Šampiona protiv Barcelone, kada je izašao sam pred golmana Victora Valdesa i pogodio stativu.