Arsenal želi Pazzinija

Ukoliko ne uspe da dovede Stevana Jovetića u narednom prelaznom roku, Wenger će pokušati da dovede napadača Milana, Giampaola Pazzinija.

Dvadesetosmogodišnji napadač će najverovatnije po završetku ove sezone napustiti Milan, jer ne dobija često priliku u prvoj postavi svog kluba.

Pazzini je ove sezone bio starter na samo 13 utakmica svog tima ove sezone, a ni dolazak Maria Balotellija mu ne ide na ruku.

Prednost kod Allegrija dobijaju i El Shaarawy i Niang, pa se čini da je za Pazzinija jedini izlaz odlazak iz kluba.

Ukoliko ostane u Arsenalu, Wenger će renovirati tim za narednu sezonu. Pazzini bi mogao biti predvodnik novog napada Arsenala, koji će sigurno jurišati na neki od trofeja u Premier ligi.

0 Primjedbe

Objavi komentar

Napišite komentar (0)

Noviji Stariji