Milan nastavio sa pobedama

''Rossoneri'' upisali i četvrti uzastopni trijumf u Seriji A. Ovog puta, oružje pred Milanom položila i ekipa Chieva.

U pretposlednjoj utakmici subotnjeg programa u okviru 30. kola Serije A, Milan je kao gost savladao ekipu Chieva u Veroni rezultatom 1:0.

Do četvrtog uzastopnog trijumfa u Seriji A, Milan je došao golom Riccarda Montoliva u 25. minutu meča. Vezista "Rossonera" je naleteo na odbijenu loptu posle slobodnog udarca i sproveo je u mrežu.

Minimalnu prednost je zadržao do kraja, a u poslednjih petnaestak minuta ''Rossoneri'' su imali i igrača više, pošto je zbog dva žuta kartona isključen Dainelli.

Ovim trijumfom, Milan se ponovo vratio na jedanaest bodova zaostatka za vodećim Juventusom, koji je ranije danas slavio u derbiju protiv Intera (2-1).

Napoli se u poslednjem meču 30. kola pobedom u gostima nad Torinom od 5-2 vratio