Milan i Atalanta podelili bodove na San Siru

Za Milan su kola nastavila da idu nizbrdo, pošto je, posle remija protiv Monze, Atalanta uspela da odnese bod sa San Sira. Rossoneri su odigrali nerešeno 1:1 u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Inter je sada već ozbiljno daleko, pošto gradskom rivalu beži 13 bodova, a na četiri im je pobegao i Juventus.

Milan je poveo već u trećem minutu golom Rafaela Leaoa, pa se činilo da bi domaćin mogao da bude dominantan u ovom meču, ali nije bilo tako.

Izjednačenje je doneo Ton Кopmejners sa bele tačke tri minuta pre kraja prvog poluvremena.

Posle toga pravih uzbuđenja nije bilo i u drugom poluvremenu su mreže mirovale pa je meč završen rezultatom 1:1.

Reprezentativac Srbije Luka Jović nije igrao zbog suspenzije koju je zaradio prošlog vikenda, kada je isključen sa meča sa Moncom jer je udario protivničkog igrača. Njegova kazna traje još jedan meč.

Remijem u Milanu Atalanta je prekinula niz od pet pobeda u Seriji A. Ovo je bio njen 46. bod i trenutno je peti tim na tabeli.