Jović golom i asistencijom doneo pobedu Milanu

Srpski reprezentativac Luka Jović odigrao je savršen meč u dresu Milana, najbolji otkako je došao na San Siro, te je golom i asistencijom doneo trijumf Rossonerima protiv Frosinonea - 3:1 (1:0)!

Jović je mrežu rivala tresao u 43. minutu, što je bio njegov prvi gol u dresu Milana otkako je letos stigao iz Fiorentine.

Na 2:0 povisio je Kristijan Pulišić u 50. minutu, i to nakon asistencije golmana Manjana, da bi Jović u 74. glavom spustio loptu za Fikaya Tomorija koji se poklonio i rešio pitanje pobednika.

Gosti su u međuvremenu smanjili na 3:1 u 82. minutu, preko Marka Brešaninija, a Jović je u 85. izašao iz igre i dobio ovacije publike. Prethodno je u 80. zaradio žuti karton.

Milan je ovom pobedom pobegao Napoliju na +5, uz meč više, dok za prvoplasiranim Juventusom zaostaje četiri boda.