Zlatan poslao šaljivu poruku Ante Rebiću, dok u pozadini "gruva" Nada Topčagić: "Ne brini, tata je tu"

Fudbaleri Milana pretrpeli su poraz od Atletico Madrida (2:1) u okviru drugog kola Lige šampiona. Rossoneri su i ovu utakmicu odigrali bez povređenog Zlatana Ibrahimovića, koji je pred sam meč poslao jednu "šaljivu" poruku svom saigraču Ante Rebiću, a kako bi to drugačije Zlatan uradio, nego uz pesmu Nade Topčagić - Jutro je.

Milan je skoro čitavu utakmicu igrao sa igračem manje pošto je Franck Kessie zaradio crveni karton u 29. minutu meča. "Jorgandžije" su se mučile i protiv brojčano slabijeg rivala, da bi otpor slomili tek u poslednjih 10 minuta, kada je prvo Antoan Grizman postigao gol u 84. minutu za 1:1, da bi potom Luis Suarez doneo pobedu svom timu u 97. minutu utakmice. Jedini pogodak za italijanski klub postigao je Rafael Leao.

Zlatan već duže vreme ne igra zbog povrede Ahilove tetive, ali ne propušta priliku da pruži podršku svojim saigračima.

Ovoga puta je poslao poruku svom saigrači Ante Rebiću putem Instagrama, gde je postavio sliku njih dvojice na kojoj izgleda kao da se drže za ruke uz šaljiv opis, ali i pesmu Nade Topčagić kojom je već neko vreme "zaluđen".