Rutinska pobeda Milana protiv Parme

Fudbaleri Milana pobedili su večeras Parmu u 33. kolu Serije A sa 3:1.

Rossoneri su nastavili sa dobrim partijama u nastavku sezone, neporaženi su na poslednjih sedam mečeva i danas su upisali 15 pobedu ove sezone u Seriji A.

Iako je imao inicijativu i stvarao šanse, Milan je prvi primio gol. Parma je prva povela golom Kurtića u 44. minutu i otišla na odmor sa golom prednošču.

U drugom poluvremenu Milan je nastavio da napada i uspeo za četiri minuta da dođe do preokreta i povede prelepim golom Kessiea i Romagnolija glavom nakon slobodnog udarca.

U 77. minutu Calhanoglu je postavio konačnih 3:1 za Milan nakon što su igrači Parme imali dve velike prilike da se vrate u meč.

Milan se ovom pobedom izjednačio sa Napolijem po broju bodova, obe ekipe imaju po 53 i zauzimaju 6. odnosno 7. poziciju.

Milan u sledećem kolu u subotu na San Siru dočekuje Bolognu koja je remizirala danas sa Napolijem 1:1.