Navijači Milana pokrenuli akciju protiv Susa, trener ga seli na klupu?

Milan je u nedjelju nastavio sa lošim rezultatima iako je promijenio trenera.

Nakon očajnog starta Marco Giampaolo je napustio klupu Rossonera, a na njegovo mjesto je došao Stefano Pioli.

Činilo se da bi 54-godišnji stručnjak mogao startovati sa pobjedom s obzirom da je protivnik bio Lecce, ali iako je Milan igrao dobro u prvom poluvremenu, u nastavku je uslijedio veliki pad i na kraju je završilo 2:2.

Navijači naravno nisu bili zadovoljni sa ovim rezultatom, a čini se da posebno nisu bili zadovoljni sa igrom Susa.

Oni su nakon završetka pokrenuli akciju na društvenoj mreži Twitter na kojoj su uz haštag #SusoOut poručili kako ne žele više gledati španskog veznjaka u prvoj postavi.

Suso je od početka standardan u prvom timu i samo u utakmici protiv Fiorentine nije odigrao svih 90 minuta.

Čini se da bi se 25-godišnji Španac sada mogao preseliti na klupu s obzirom da Calciomercato piše da trener Milana ozbiljno razmišlja da to učini, a umjesto njega bi u prvu postavu trebao uskočiti Ante Rebić.