Dva preokreta, sjajan gol Susa i pobeda Milana

Fudbaleri Milana pobedili su Sampdoriu sa 3:2 u meču desetog kola italijanske Serije A.

U uzbudljivom meču viđena su dva preokreta posle kojih su na kraju "Rossoneri" zahvaljujući Susu izašli kao pobednici.

Milan je na svom terenu poveo golom Cutronea. Idealan centaršut je uputio Suso, a Cutrone je glavom završio posao za 1:0 u 17. minutu.

Sampa je izjednačila samo četiri minuta kasnije kada je Saponaru zalomio udesno i po zemlji poslao preciznu loptu u ugao gola Donnarumme za 1:1.

Quvagliarella se u 31. minutu upisao u strelce i doneo preokret Sampdorii. Dugu loptu je poslao Saponara, a Quagliarella je, savršenim tajmingom, volej sa 11 metara smestio u gol za vođstvo gostiju.

Radost igrača Sampdorie je trajala samo nekoliko minuta jer je u 36. Cutrone kroz odbranu uposlio Higuaina, a ovaj je sa peterca bio neumoljiv. Meč rešava Suso u 62. minutu, fantastičnom "žabicom" sa mesta gde se spajaju linije kaznenog prostora.

Milan je do kraja sačuvao prednost i pobedom se popeo na sedmo mesto Serije A sa 15 bodova, koliko imaju i jednu poziciju bolje plasirana Sampdoria, te Fiorentina.