Remi bez golova na San Siru

U nedjeljnom programu italijanske Serije A, završene su tri utakmice koje su počele u 15 sati, a novi trijumf ostvario je Napoli, dok su Milan i Roma ostali bez pobjeda.

Napoli je na gostovanju ekipi Udinesea upisao nova tri boda i opet došao na prvo mjesto Serije A. Gol vrijedan tri boda postigao je Jorginho u 33. minutu.

Milan je na "San Siru" odigrao opet loš meč, a ovoga puta su remizirali sa ekipom Torina 0:0. Trenutno se nalaze na sedmom mjestu tabele i imaju 20 bodova, dok je Torino 10. sa 19.

Roma je na gostovanju ekipi Genoe remizirala 1:1. "Vučica" je povela u 59. minutu preko El Shaarawy-a, ali su 10 minuta kasnije ostali bez De Rossija koji je dobio crveni karton i skrivio penal. Upravo je najstrožu kaznu izveo Lapadula za konačnih 1:1.

Roma ima 31. bod na četvrtoj poziciji, dok je Genoa 17. sa 10 bodova.