
Napadač Liverpoola Daniel Sturridge sve je bliži odlasku sa Anfielda, a kao najrealnija destinacija sada se pominje San Siro.
Milan ne blista kao što se to očekivalo letos kada je stiglo desetak paklenih pojačanja, pa klub razmišlja da dodatno uloži u tim.
Sturridge je prva želja, deluje i kao logično rešenje za obe strane, pošto Englez želi da se nametne i izbori za mesto na Svetskom prvenstvu, a neigranje u Liverpoolu mu samo umanjuje šanse za to.
Roberto Firmino se vratio u formu, postiže golove i Sturridge je klupa zacementirana, dok bi u Milanu mogao da dobije mesto prvog napadača pošto Andre Silva i Kalinić nisu baš mnogo toga pokazali.
Jirgen Klopp je već poručio Sturridgeu kako stoje stvari, i Nemac je svestan da će teško zadržati napadača, tako da je rastanak na zimu, makar na šestomesečnu pozajmicu, sve izvesniji.
(Sportske.net)
Objavi komentar