Milan poražen na "Gerlandu"

Siniša Mihajlović i dalje sklapa ekipu pred početak prvenstva Italije, a nakon današnje utakmice ne može da bude previše zadovoljan.

Derbi današnjih prijateljskih utakmica igrali su Lyon i Milan na "Gerlandu", a kao pobednici su izašli domaćini pošto su slavili sa 2:1.

Pred oko 25 hiljada gledalaca Milan je imao prvi priliku preko Nianga, ali je Lyon došao prvi do gola.

Nabil Fekir je iskoristio lošu organizovanost fudbalera Milana u živom zidu, pa je poslao loptu iz leđa gola golmana Dijga Lopeza.

Alex je pogodio prečku za Milan, a na drugoj strani je vrlo lako moglo da dođe do povećanja rezultata na 2:0, ali je u situaciji 1 na 1 Diego Lopez izašao kao pobednik u odnosu na Cristofa Jalleta.

Andrea Poli je uspeo da izjednači rezultat sjajnim udarcem sa oko 20 metara, ali je do kraja meča Lyon bio bolja ekipa.

Lacazzete je bio strelac pobedonosnog gola, igrao se 78. minut, samo 3 minuta nakon što je Milan izjednačio, i na taj način donosi pobedu svom timu.