Vezista Milana, Antonio Nocerino pridružio se De Jongu u pozivima Balotelliju da dođe u klub koji mu je oduvek u srcu.Nocerino je ove sezone odigrao 12 mečeva za "Rossonere", a bio je i strelac drugog gola na meču sa Torinom, koji je Milan dobio sa 4-2.
Balotellija sve više žele u Italiji, a pozivima igraču da dođe u Milan se pridružio i 27-godišnji Italijan.
Ranije je njegov klubski kolega, Nigel De Jong (koji je bivši saigrač Balotellija iz City-a) takođe izrazio želju da ponovo zaigra sa nestašnim napadačem.
"Tandem Balotelli-El Shaarawy? To bi bilo lepo. Nije na meni da odlučujem ko će doći na "San Siro" ali vidim da taj tandem funkcioniše u reprezentaciji", rekao je Nocerino.
Italijan se takođe osvrnuo na meč sa Torinom, kao i na to da se Berlusconi vraća u politiku.
"Važno je pobediti nezgodnu ekipu kao što je Torino. Na meču sam se trudio da sprovedem sve ono što sam naučio na treninzima – posvećenost, žrtvovanje i istrajnost.
Kada je reč o Berlusconiju, može da se vrati politici, ali nam je potreban, jer je to čovek koji ume da ulije samopouzdanje igraču.", ističe Nocerino.
Nocerino i saigrači sledeći meč igraju sa Regginom u Kupu 16. decembra, sa početkom od 21:00h.
Objavi komentar