Novi poraz Milana!

Porazi za klubove iz Milana, Napoliju i Bologni samo po bodOčajni Milan nikako da se probudi. Nastavili su sa lošim partijama, a već dugo ne znaju za pobjedu. Novi poraz upisali su u Udinama. Pet minuta prije kraja Ranegie je doveo Udinese u vodstvo. Ipak, Rossoneri su se uspjeli vratiti sjajnim pogotkom mladog napadača El Shaarawyja iz 54. minute. Veliku grešku napravio je stope Zapata, koji je u 68. minuti skrivio penal, zaradio drugi žuti karton i ostavio svoje suigrače na cjedilu. Iskusni kapiten crno-bijelih Antonio Di Natale bio je siguran realizator najstrože kazne za 2:1 u korist domaćeg sastava. Da gigantu iz Milana ne ide ove sezone, pokazao je i bespotrebni crveni karton Boatenga u 82. minuti. Dakako, tada je sve bilo jasno - tri boda ostaju u Udinama.