Guardiola: Milan? Nikad se ne zna...

Bivši trener Barcelone ponovio da je na odmoru ove godine, a da se nikada ne zna na koju bi sledeću klupu mogao da sedne.

Pep Guardiola se dobro provodi u Americi, nastanio se u Newyorku, provodi vreme sa porodicom i odmara od fudbala.

Bivši trener Barcelone često je na naslovnim stranama, kao želja najvećih klubova, a u poslednje vreme sve su češće priče da je Italija njegova naredna stanica i da je zbog toga kupio vilu na obali jezera Como.

"Milan? Nikad se ne zna. Za sada mogu samo da kažem da sam čvrst u nameri da do juna ne treniram nikoga", ponovio je GUardiola.

"Moj uspeh u BarCi pripada igračima. Nema tu neke velike nauke, sledio sam i razvio Cruyffovu filozofiju, imao sam sjajne igrače i to je bio glavni razlog činjenice da je BarCa pobeđivala", skroman je kao i uvek Pep.

0 Primjedbe

Objavi komentar

Napišite komentar (0)

Noviji Stariji