Milan ubedljiv protiv Palerma

Rossoneri sa tri gola sve rešili već u prvom poluvremenu...

Milan je odigrao jednu od boljih utakmica ove sezone danas protiv Palerma na San Siru.

U meču 31. kola Serije A Rossoneri su savladali goste sa Sicilije 4:0, i sa velikim samopouzdanjem dočekuju duel sledeće subote protiv Intera koji je danas poražen u gostima kod Crotonea.

Prvi gol pao je već u 6. minutu, Suso je najavio golgeterski povratak na teren prelepim golom iz slobodnjaka. Do kraja poluvremena pogodili su još Pašalić i Bacca, a Deulofeu 20 minuta pre kraja postavio konačnih - 4:0.

Imali su Rossoneri još nekoliko stopostotnih prilika za ubedljiviju pobedu, pre svih Bacca koji je u tri navrata bio neprecizan.

Milan je 17. pobedom u sezoni preskočio gradskog rivala Inter i ima dva boda više pred veliki derbi "Della Madonnina", koji se igra naredne subote od 12:30.