Prekinuta serija poraza: Prva pobeda Milana u gostima kod Sassuola

Ekipa Milana slavila je danas veoma važnu pobjedu u okviru 26. kola italijanske Serije A na gostovanju kod Sassuola, a rezultat je bio 1:0.

Domaći su bili u prilici da prvi dođu do gola i to u 12. minuti kada su imali penal, ali Berardi nije bio siguran sa bijele tačke.

Kazna je stigla samo deset minuta kasnije kada je Milan dobio penal, a siguran izvođač je bio Carlos Bacca.

Do kraja meča domaći su na sve načine pokušavali da stignu barem do boda, ali Milan je igrao veoma dobro.

Suso je u dva navrata u drugom poluvremenu mogao da uveća prednost Rossonera, ali nije bio precizan pa je ostalo 1:0 za goste.

Milan je tako zabeležio prvu pobjedu u gostima kod Sassuola u Seriji A. Na prethodna tri gostovanja su bili poraženi.

U narednoj utakmici Milan na San Siru igra protiv Chieva.