Milan ispustio pobedu – Salernitana došla do boda na San Siru

Fudbaleri Milana i Salernitane odigrali su nerešeno na “San Siru” sa 1:1, u meču 26. kola italijanske Serije A.

“Rossoneri” su dominirali tokom čitavog prvog poluvremena, ali nikako nisu mogli do pogotka, sve do prvog minuta nadoknade, kada je na asistenciju Ismaela Bennacera, pogodio Oliviera Girouda za 1:0.

Bio je to hladan tuš za ekipu Salernitane u završnici prvog dela igre. Ipak, to nije bio kraj. Iako su izabranici Stefana Piolija dominirali i drugom delu igre, gosti su uspeli da dođu do izjednačenja.

Igrao se 61. minut, kada je na asistenciju Bulaj Dia pogodio na asistenciju hrvatskog fudbalera Domagoja Bradarića za 1:1.

Domaći su pokušavali do kraja meča da dođu do pobede, ali su gosti uspeli da se odbrane i upišu bitnu pobedu.

Milan je na četvrtom mestu sa 48 bodova, a Salernitana je na 16. poziciji sa 26 poena.

U narednom kolu Milan će gostovati Udineseu, dok će Salernitana dočekati Bolognu.