Na San Siru nije gotovo dok Milan tako ne kaže! Rossoneri preokretom do prvog mesta (VIDEO)

Fudbaleri Milana pobedili su Veronu rezultatom 3:2 u okviru osmog kola Calcia, iako su na poluvremenu imali dva gola zaostatka.

Sjajan meč videli smo večeras na San Siru gde je Verona povela već u sedmom minutu kada je mrežu "Rossonera" zatresao Caprari.

Gosti su u 24. minutu duplirali prednost preko Antonina Baraka koji je bio precizan sa bele tačke.

Rossonere je u igru vratio Olivier Giroud koji je u 59. minutu smanjio na 2:1 nakon asistencije Leaoa.

Franck Kessie je u 76. minutu iz penala poravnao rezultat.

Samo dva minuta kasnije je Koraj Ginter nespretnom reakcijom poslao loptu u svoju mrežu nakon centaršuta Castilleja i tako je Milan došao do preokreta i pobede kojom je došao do prve pozicije na tabeli.

Sledeći meč u Seriji A Milan igra protiv Bologne u gostima ali pre toga u utorak igra sa Portom u 3. kolu Lige Šampiona.