Remi Milana i Rome, dva gola Ibrahimovića

Fudbaleri Milana i Rome odigrali su sinoć nerešeno 3:3, u utakmici petog kola italijanskog prvenstva.

Milan je vodio u tri navrata, ali je na kraju ipak osvojio bod na svom terenu. „Rossoneri“ su poveli već u drugom minutu golom Zlatana Ibrahimovića, a izjednačio je Edin Džeko u 14. minutu.

Novo vođstvo domaćima doneo je Aleksis Saelemaekers u 47. minutu, a zatim je strelac za riski klub bio Veretout u 71. minutu iz penala. Ibrahimović je svoj drugi gol na utakmici postigao u 79. minutu iz penala, a bod Romi obezbedio je Kumbula pogotkom u 84. minutu.

Posle četiri uzastopne pobede na startu prvenstva Milan je prvi put odigrao nerešeno i ima 13 bodova na prvom mestu na tabeli. Roma je deveta na tabeli sa osam bodova.