Rebić je heroj Milana, a Ibrahimović talija: Milan u zadnjoj sekundi srušio Udinese

Rossoneri su nastavili pobednički niz.

Fudbaleri Milana od dolaska Ibrahimovića ove zime ne znaju za poraz pa su tako upisali pobedu na svom terenu i nad Udineseom od 3:2 u meču 20. kola Serije A, i to, u poslednjoj sekundi.

Heroj treće u nizu pobede bio je Ante Rebić koji je, posle uvodnog vođstva Udinesea i gola Larsena u 6. minutu, prvo upisao svoj prvi gol za Milan početkom drugog poluvremena, da bi na samom kraju meča zatresao mrežu i postigao svoj drugi gol vredan pobede i tri boda.

Na San Siru viđen je meč pun preokreta, jer su gosti poveli, Rossoneri izjednačili pa preokrenuli golčinom Hernandeza u 71. minutu, da bi Lazangna u 85. minutu izjednačio. Ipak, kada je već viđen remi, hrvatski internacionalac je još jednom zatresao mrežu Udinesea i doneo Milanu sva tri boda.

Milan je ovom pobedom došao na deobu 7. pozicije sa Parmom.