Milan konačno proigrao

Fudbaleri Milana konačno su prekinuli lošu seriju rezultata večerašnjom pobjedom na gostovanju protiv Chieva (4:1) u okviru desetog kola Serije A.

Rossoneri su konačno proigrali kako se to od njih očekuje, te su ubjedljivo slavili protiv Chieva.

Gosti su poveli u 36. minuti kada je Suso pogodio za 0:1. Samo pet minuta kasnije bilo ja 0:2 autogolom Cesara. Na samom startu drugog dijela Milan je postigao i treći gol, a ovaj put u listu strijelaca upisao se Calhanoglul. Chievo je uspio da smanji na 1:3 u 61. minuti golom Birse, no samo četiri minute kasnije Kalinić je povisio na 4:1.

Ispostavilo se da je to i konačan rezultat večerašnje utakmice koji će barem malo skinuti pritisak s Vincenza Montelle.