Trofeo TIM - Sassuolo izgubio od Celte pa nadigrao Milan!

Tradiocionalni predsezonski turnir, Trofeo TIM pripao je španskoj Celti.

Na ovom tradicionalnom turniru učestvuju tri ekipe, igra se ukupno tri poluvremena, dakle svaki ''meč'' traje po 45 minuta.

Turnir su otvorili Milan i Celta, a slavio je italijanski tim posle penala. Carlos Bacca je za 45 minuta promašio dva zicera. U penal-seriji za Italijane je bio neprecizan samo Honda, dok su na drugoj strani promašili Aspas i Wass.

U drugom meču, Celta je savladala Sassuolo minimalnim rezultatom 1:0, a jedini pogodak na meču postigao je Dejan Dražić u 15. minutu.

U najzanimljivijem duelu između Sassuola i Milana, ekipa iz Ređo Emilije slavila je 3:2.

Neverovatno, ali sjajni i opasni Sassuolo je uspeo da za 45 minuta nadoknadi dva gola zaostatka i kazni loše postavke igrača Milana i slavi sa 3:2.

Niang je najpre u drugom minutu pogodio sa bele tačke, da bi u 10. povisio na 2:0. Ipak, Falcinelli je u 18. smanjio, Politano je u 32. izjednačio, da bi Trotta u 40. postavio konačnih 3:2.