Putovanja Adriana Gallianija se nastavljaju. Videćemo hoće li ovo biti uspešno.Adriano Galliani pokušava da napravi ekipu koja će naredne sezone pokušati da povrati primat u italijanskom fudbalu, a za to su potrebna vrhunska pojačanja.
Takvo bi mogao da bude Geoffrey Kondogbia, fudbaler Monaca koji je na neki način obeležio ovu sezonu u francuskom klubu gde je bio jedan od najboljih fudbalera. Galliani se trenutno nalazi u Monaku gde će pregovarati sa njim i sa njegovim menadžerom oko eventualnog transfera.
Zainteresovao se i Arsenal za ovog 22-ogodišnjeg fudbalera koji igra na poziciji zadnjeg veznog, ali se sada i Galliani ispred Milana uključio u trku za dovođenje Francuza.
Bio je i Juventus zainteresovan, ali je danas završio posao oko dovođenja Samija Khedire pa je teško očekivati da će pokušati da dovedu i Kondogbiju.
Kondogbia je igrao i za reprezentaciju Francuske tri puta, a pre Monaca igrao je za Lens i Sevillu
(Sportske.net)
Objavi komentar