Suso dvostruki strelac pobede Milana nad Reggianom

Fudbaleri Milana odigrali su prijateljsku utakmicu protiv niželigaša Reggiane i ubedljivo slavili rezultatom 3:0.

Pippo Inzaghi dao je priliku mnogim igračima koji tokom sezone nisu imali previše prilika da igraju, a od njih najviše se istakao Suso.

"Rossoneri" su do poluvremena imali dva gola prednosti, a dvostuki strelac bio je pojačanje iz Liverpoola u januarskom prelaznom roku, Suso.

Već u 4. minutu je Suso načeo domaćeg golmana lepim golom sa ivice šesnaesterca, prednost je udvostručio isti fudbaler u 44. minutu sjajnim solo prodorom, a konačnih 3:0 postavio je Jeremy Menez u 77. minutu.

Definitivno igrač utakmice mladi Španac, koji ove sezone nije dobijao mnogo priliku da igra, videćemo šta će se promeniti posle ove utakmice...

Snimak cele utakmice možete pogledati na zvaničnom YouTube kanalu Milana - OVDE.