NOLETU U ČAST: Milan "prijateljski" deklasirao Real!

Fudbaleri Milana savladali su juče u prijateljskoj utakmici u Dubaiju ekipu madridskog Reala sa 4:2, a specijalni gost evropskih velikana bio je najbolji teniser sveta Novak Ðoković..

Ðoković, koji je vatreni navijač "Rossonera", izveo je početni udarac na početku drugog poluvremena i iskoristio priliku za kratko dobacivanje loptom sa asovima Reala Karimom Benzemom i Garethom Baleom.
Srpski teniser otvoriće novu sezonu učešćem na egzibiciji u Abu Dabiju, od 1. do 3. januara.

Na spektakularnoj reviji asova sedmostruki šampion Evrope bio je bolji od španskog "kraljevskog kluba", vlasnika rekordnih 10 kontinentalnih titula.

Izabranici Pippa Inzaghija pobedu su najavili na poluvremenu, kada su vodili sa 2:1, u nastavku su zaigrali još bolje i napunili mrežu Reala, a istakao se dvostruki strellac El Shaarawy.

Benzema je u završnici meča samo ublažio poraz Madriđana pogotkom iz penala.

Real Madrid - Milan 2:4 (Ronaldo 35, Benzema 84. penal - Menez 24, El Shaarawy 31, 49, Pazzini 73)