City razneo Milan

Fudbaleri Manchester City-a ubedljivo su savladali Milan u meču Internacionalnog kupa u Sjedinjenim Američkim Državama. "Rossoneri" su pet puta morali da vade loptu iz mreže...

Ekipa Manuela Pellegrinija već nakon pola sata rešila je pitanje pobednika. Mrežu Milana načeo je Jovetić u 12. minutu, a samo dva minuta kasnije prednost je duplirana preko Sinclaira.

Engleski šampion tu nije stao, već je ubrzo postigao još dva gola. Za 3:0 pogodio je Jesus Navas u 23. minutu, a nakon tri minuta u strelce se upisao i 17-godišnji Iheanacho.

Do poluvremena, Milan je uspeo da smanji na 4:1, pogotkom Sulleya Muntarija u finišu prvog dela igre.

Zbog velikog nevremena, meč je bio prekinut, a nakon nešto dužeg odmora utakmica se nastavila.

Nakon "kiše" golovau prvih 45 minuta, u nastavku je postignut samo jedan. Konačan rezultat postavio je Jovetić u 58. minutu, kada se odlično snašao u šesnaestercu Italijana.