Remi na "Olimpicu", Milan nastavlja da pada

Bez pobednika u duelu Lazia i Milana na "Olimpicu".

Ekipe Lazia i Milana ove sezone imaju prosečan kvalitet i prosečne rezultate. Ni u međusobnom susretu nisu uradili ništa što bi nagovestilo značajniji pomak u pozitivnom pravcu - 1:1 (0:1)!

Tek što je Laziu zbog ofsajda poništen vodeći gol, poveo je Milan.

Kaka je u 43. minutu centrirao sa levog krila, lopta je očešala Konka i na neverovatan način pronašla put do mreže, između golmana Berishe i njemu bliže stative.

Zasluženo izjednačenje "nebeskoplavima" doneo je Alvaro Gonzales u 61. minutu.

Centrirao je Antonio Candreva, Lucas Biglia glavom prosledio loptu na glavu urugvajskog "veziste", koji je ostavio bez šansi Marca Ameliu.

Mario Balotelli igrao je za Milan od 54. minuta, ali je bilo vidljivo golim okom da je isuviše nervozan da bi napravio razliku u korist svog tima. Malo stroži sudija razmišljao bi čak da ga isključi, zbog pokušaja udaranja đonom protivničkog igrača, koji ga je prethodno faulirao.

Milan se posle 29. kola nalazi na 12. poziciji i iz kola u kolo sve više pada na tabeli Serije A!

Naredno kolo igra se već sredinom ove nedelje, kada će Milan gostovati Fiorentini.